KONST / Litografier / Färglitografi 13857515
nr 1385 7515
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Färglitografi, "Statsministrar". Signerad, numrerad 36/300, daterad -89, yttermått inklusive ram: 62x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:07:41
22/3 17:57:13
500 kr
22/3 18:00:33
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK